31.05.19 --
Seminář o papíru pro recyklaci
Dovolujeme si upozornit všechny odborníky v oboru recyklace na blížící se termín dalšího ročníku naší mezinárodní konference ACPP – Recyklace a trh sběrového papíru.
Trh je stále turbulentní a nevypočitatelný. Jak to bude dál? Jak nás ovlivní nová legislativa z EU (circular economy), co Čína a další trhy a co nová legislativa o odpadech? Kdo chce vědět více měl by určitě přijet. 
 
Náš Seminář proběhne opět v areálu hotelu Kurdějov http://www.hotelkurdejov.cz u Hustopeče a to v tradičním poprázdninovém termínu – úterý 17. září 2019 od 13.00.
Podrobná pozvánka (přihláška), včetně připraveného přednáškového programu a informací k rezervaci ubytování, bude k dispozici do konce června 2019.
Prosíme, zarezervujte si již dnes čas na připravené úderné přednášky semináře a následné popovídání si s kolegy v příjemném prostředí hotelu Kurdějov.
 
Již v termínu 12. a 13. června se pak uskuteční v Hustopečích po dvou letech papírenská konference, kterou pod záštitou ACPP a ZCPP SR pořádá Společnost průmyslu papíru a celulózy při ČS VTS (l.belicova@seznam.cz) pod názvem Papír a celulóza 2019.
 
 
 
Jste 140457. návštěvník našeho webu.