ASOCIACE
ČESKÉHO
PAPÍRENSKÉHO
PRŮMYSLU
jazyk CZ language EN
hledat
jednání ACPP s BVV o veletrhu Embax 2014

jednání ACPP s BVV o veletrhu Embax 2014

21.01.2013

Ve druhém lednovém týdnu se uskutečnilo jednání BVV s Asociací českého papírenského průmyslu, která je kromě jiného také jedním z odborných garantů veletrhu Embax, a mívá již léta na této obalové přehlídce společný stánek členských firem.

Z jednání vyplynulo, že veletrh PrintExpo, který se jako samostatná tiskařská akce prezentoval v Brně v roce 2011 se již v této podobě nebude opakovat a v příštím roce se uskuteční opět v tradičním spojení s veletrhem obalů a balení jako Embax Print, jak jsme byli zvyklí dříve. Tato společná větší akce se pak bude na brněnském výstavišti konat ve stejném termínu jako potravinářské veletrhy SALIMA, a to ve dnech 4. – 7. února 2014 (v květnu pak bude mezinárodně navazovat z portfolia veletržní správy Messe Düsseldorf největší obalový veletrh světa Interpack).

Spojení tradiční obalářsko-tiskařské přehlídky v pavilonu F spolu s velkými potravinářskými veletrhy je umožněno i plochou nových výstavních pavilonů, která je nyní v Brně k dispozici. Logickým důvodem pro tuto rozšířenou kooperaci je také výrazně pozměněná orientace mnohých původně pouze čistě polygraficky zaměřených tiskárenských výrobců i na produkci obalů a obalových materiálů (etikety, skládačky, flexibilní balení apod.). Rovněž mnozí dříve specializovaní výrobci tiskových strojů jsou dnes také významnými dodavateli výsekových stojů, lepiček, řezaček a mnohých dalších zušlechťovacích strojů a zařízení a mohou se vhodně a úspěšně prezentovat právě na spojené tiskařské a obalové veletržní přehlídce. Zajímavá může být i případná prezentace dodavatelů digitálních zařízení pro obalovou produkci. Na opět spojených veletrzích pak bude osobně přítomno také velké množství finálních uživatelů obalů nejrůznějších druhů, typů a materiálového složení z potravinářské oblasti, která je velmi rozvinutá, sofistikovaná a na kvalitu balení náročná. -JML-

nastavení cookies Asociace českého papírenského průmyslu Asociace českého papírenského průmyslu
Dělnická 213/12, 170 00 Praha 7
tel: +420 724 095 844
e-mail: acpp(***antispam***@***antispam***)acpp(***antispam***.***antispam***)cz