ASOCIACE
ČESKÉHO
PAPÍRENSKÉHO
PRŮMYSLU
jazyk CZ language EN
hledat
podzimní konference o recyklaci

podzimní konference o recyklaci

28.07.2022

ACPP, člen Svazu průmyslu a dopravy (SP ČR) ve spolupráci se ZCPP SR připravuje na 11. 10. 2022 konferenci Recyklace a trh papíru pro recyklaci v České republice a na Slovensku 2022.

Další ročník oblíbené odborné akce v oboru zpracování sběrového papíru a problematiky recyklace se tentokrát až v říjnovém termínu uskuteční opět na jižní Moravě, v Hotelu Kurdějov nedaleko města Hustopeče (www.hotelkurdejov.cz).

V připravovaném programu zazní přednášky Trh sběrového papíru v ČR, SK a ve světě (Ing. Zdeněk Musil, EURO WASTE, s. r. o.), Stav přípravy nové legislativy odpadového hospodářství v ČR a na Slovensku (Přednášejícími budou zástupci MŽP ČR a MŽP SK), Papírenský průmysl na Slovensku (Ing. Štefan Boháček Ph.D – člen představenstva ZCPP a předseda představenstva a generální ředitel VUPC Bratislava), Svaz měst a obcí České republiky – odpadové hospodářství a sběr papíru (Zástupce SMOČR), Problematika legislativy oběhového hospodářství z pohledu ČAOH (Ing. Petr Havelka, výkonný ředitel ČAOH), Papírové obaly ve světle změn legislativy v ČR a SK  (Přednášejícími budou zástupci EKO-KOM, a.s. a NATUR-PACK, a.s. SR) a Aktivity CEPI (Confederation of European Paper Industries) 2022 zejména v oblasti recyklace a v rámci projektu 4evergreen (Ing. Ivan Ševčík, ACPP a Ing. Zdeněk Musil, EURO WASTE, s. r. o.)

Následovat bude panelová diskuze na téma Trh sběrového papíru z pohledu odpadových firem, na které účast přislíbili zástupci firem Pražské služby, a.s., Marius Pedersen, a.s., SUEZ Využití zdrojů, a.s., FCC Česká republika, s.r.o. a AVE sběrné suroviny a.s. Po diskusi a závěru konferenčního programu bude následovat společenský večer s cimbálovou muzikou a neřízenou ochutnávkou vín.

Partnery letošního semináře jsou společnosti EKO-KOM, a.s, EURO WASTE, s.r.o. a LeoCzech, s.r.o.

nastavení cookies Asociace českého papírenského průmyslu Asociace českého papírenského průmyslu
Dělnická 213/12, 170 00 Praha 7
tel: +420 724 095 844
e-mail: acpp(***antispam***@***antispam***)acpp(***antispam***.***antispam***)cz