ASOCIACE
ČESKÉHO
PAPÍRENSKÉHO
PRŮMYSLU
jazyk CZ language EN
hledat
seminář o papíru pro recyklaci

seminář o papíru pro recyklaci

31.05.2019

Dovolujeme si upozornit všechny odborníky v oboru recyklace na blížící se termín dalšího ročníku naší mezinárodní konference ACPP – Recyklace a trh sběrového papíru. Trh je stále turbulentní a nevypočitatelný. Jak to bude dál? Jak nás ovlivní nová legislativa z EU (circular economy), co Čína a další trhy a co nová legislativa o odpadech? Kdo chce vědět více měl by určitě přijet.

Náš Seminář proběhne opět v areálu hotelu Kurdějov www.hotelkurdejov.cz u Hustopeče a to v tradičním poprázdninovém termínu – úterý 17. září 2019 od 13.00.

Podrobná pozvánka (přihláška), včetně připraveného přednáškového programu a informací k rezervaci ubytování, bude k dispozici do konce června 2019. Prosíme, zarezervujte si již dnes čas na připravené úderné přednášky semináře a následné popovídání si s kolegy v příjemném prostředí hotelu Kurdějov.

Již v termínu 12. a 13. června se pak uskuteční v Hustopečích po dvou letech papírenská konference, kterou pod záštitou ACPP a ZCPP SR pořádá Společnost průmyslu papíru a celulózy při ČS VTS (l(***antispam***.***antispam***)belicova(***antispam***@***antispam***)seznam(***antispam***.***antispam***)cz) pod názvem Papír a celulóza 2019.

nastavení cookies Asociace českého papírenského průmyslu Asociace českého papírenského průmyslu
Dělnická 213/12, 170 00 Praha 7
tel: +420 724 095 844
e-mail: acpp(***antispam***@***antispam***)acpp(***antispam***.***antispam***)cz