ASOCIACE
ČESKÉHO
PAPÍRENSKÉHO
PRŮMYSLU
jazyk CZ language EN
hledat
Teresa Presas na pozvání ACPP v Brně

Teresa Presas na pozvání ACPP v Brně

10.05.2011

Dne 4. května 2011 se konala v brněnském Kongresovém centru na výstavišti v rámci doprovodného programu veletrhu PRINTexpo konference SPPC, odborné skupiny Papír – Tisk – Obaly s názvem "Potisk obalových materiálů a lepenek". Nejvýznamnějším řečníkem konference byla paní Teresa Presas, generální ředitelka CEPI (Konfederace evropských papírenských průmyslů), která zahajovala odpolední program této akce. Ještě předtím se zúčastnila pracovního oběda se členy představenstva ACPP a byla přijata generálním ředitelem a. s. Veletrhy Brno panem Jiřím Kulišem. Paní Teresa Presas si také prohlédla veletrh PRINTexpo.

Hlavní prezentace generální ředitelky CEPI se pak uskutečnila v podvečer na otevřeném 6. diskusním fóru ACPP, na které byli vedle členů ACPP pozváni i zástupci dalších partnerských svazů a sdružení a papírenských firem. Zde byla tématem velmi zajímavé prezentace paní Teresy Presas aktuální problematika papírenského průmyslu na evropské úrovni, především pak v souvislosti se dřevem, sběrovým papírem a energiemi (včetně problematické otázky spalování biomasy) a návazně proběhla i velmi otevřená diskuze k nastíněným tématům.

Náročný program dne byl zakončen tradičním papírenským společenským večerem v Moravské chalupě, společným pro účastníky konference SPPC i diskuzního fóra ACPP.

nastavení cookies Asociace českého papírenského průmyslu Asociace českého papírenského průmyslu
Dělnická 213/12, 170 00 Praha 7
tel: +420 724 095 844
e-mail: acpp(***antispam***@***antispam***)acpp(***antispam***.***antispam***)cz