ASOCIACE
ČESKÉHO
PAPÍRENSKÉHO
PRŮMYSLU
jazyk CZ language EN
hledat
veletrh EMBAXPRINT 2023

veletrhy EMBAXPRINT a SALIMATECH 2023

01.02.2023

Již 31. ročník veletrhu EMBAXPTINT se spolu s inovovaným mezinárodním potravinářským veletrhem SALIMATECH uskuteční na brněnském Výstavišti v termínu od 7. do 9. února 2023.

EmbaxPrint je veletrh s dlouholetou tradicí v ČR i SR, a jeho vznik, nejprve pouze pod názvem EMBAX inicioval právě český papírenský průmysl (GŘ PPC) již v roce 1969. Později byl rozšířen o prezentace polygrafického oboru (Embax PRINT) a v posledních desetiletích se koná společně s veletrhy SALIMA. Nabízí setkání expertů a představitelů významných českých i zahraničních obalových i tiskařských firem a oslovuje odborné návštěvníky z branží automobilového, strojírenského a elektrotechnického průmyslu, ze stavebních oborů, farmaceutického a kosmetického průmyslu, ale především pak z potravinářského oboru, který je prakticky největším uživatelem obalů na bázi papírů a lepenek.

K tradičním vystavovatelům patří i Asociace českého papírenského průmyslu (dříve Svaz průmyslu papíru a celulózy), která zde měla stánek i na posledním ročníku 2018. Dalšími spoluvystavovateli budou jako v minulosti společnosti KRPA PAPER z Hostinného, Corex Group z Vyškova a EMBA z Pasek nad Jizerou. Práce svých studentů by měla na stánku ACPP představit i Vyšší odborná škola obalové techniky a SŠ ze Štětí a spoluúčastní se i vědeckotechnická Společnost průmyslu papíru a celulózy (SPPC).

Obvyklým profesním partnerem veletrhu EmbaxPrint je i tentokrát obalová asociace SYBA. A znovu se představí i projekt Packaging Live. Zájemci se tak budou moci podívat na komplexní moderní proces balení produktů za využití robotů, dopravních systémů, nových průmyslových tiskáren a dalších obalových a logistických technologií, připravený agenturou EQUICom.

nastavení cookies Asociace českého papírenského průmyslu Asociace českého papírenského průmyslu
Dělnická 213/12, 170 00 Praha 7
tel: +420 724 095 844
e-mail: acpp(***antispam***@***antispam***)acpp(***antispam***.***antispam***)cz